O nas

ROSA PLAST Sp. z o.o. (dawniej PHP ROSA) od 1979 r.

POLSKI PRODUCENT ELASTYCZNYCH WĘŻY I PROFILI PVC

Od ponad czterdziestu lat oferujemy Państwu starannie przygotowane węże oraz profile z PVC i jego mieszanek, przyjazne dla środowiska i charakteryzujące się doskonałą jakością.

Wyróżniają nas profesjonalny i doświadczony zespół oraz nowoczesny park maszynowy, dzięki któremu możemy zaproponować wysokiej jakości wyroby, m.in.:

  • koszulki izolacyjne i elektroizolacyjne;
  • profile elastyczne z PVC i jego mieszanek będące odpowiednikami profili gumowych;
  • węże elastyczne, w tym węże do wody i gazów;
  • węże przesyłowe;
  • węże laboratoryjne i specjalistyczne;
  • węże do mocowania roślin.
Nasza wykwalifikowana kadra zapewnia pomoc w doborze produktów, dzięki czemu są one wykonane w całkowitej zgodzie z preferencjami zamawiającego. Stale podnosimy nasze kwalifikacje uczestnicząc w różnego typu szkoleniach. Zapewniamy najwyższą trwałość naszych produktów oraz zgodność z normą ROHS i REACH.
Korzystając z wieloletniego doświadczenia w przetwórstwie tworzyw sztucznych oraz dysponując nowoczesnym parkiem maszynowym, produkujemy profile miękkie z PVC takie jak kedry, żyłki i taśmy i profile z mieszanek PVC, które właściwościami przypominają profile gumowe o zróżnicowanych kształtach, parametrach i sposobach stosowania.
dsc_4594dsc_4607
Wytrzymałe i odporne na działanie wysokich temperatur, kwasów i olejów koszulki izolacyjne znajdują zastosowanie w osłanianiu, izolacji i ochronie wiązek przewodów elektrycznych. Oferujemy produkty dopasowane do Państwa potrzeb, również pod względem kolorystycznym.
dsc_4171elektroizol_wiazka_dsc_480320mala
W skład naszej oferty wchodzą wysokiej jakości węże elastyczne, przesyłowe, węże do wody i gazów, które wykonane zostały z najlepszych materiałów i dzięki temu są odporne na rozmaite uszkodzenia oraz intensywną eksploatację. Dzięki różnym długościom, rozmiarom i rodzajom węży, łatwo znaleźć w naszej ofercie  odpowiedni produkt.
ban_tresc_bez20auta
  • konfekcjonowanie w sposób wymagany przez Klienta
  • nadruk
  • cięcie na odcinki
  • cięcie wzdłuż
Opublikowane treści i zdjęcia mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Informacje oraz powiązane z nimi ilustracje są poglądowe i mogą odbiegać co do niektórych cech od rzeczywistego produktu. Elementy niniejszego serwisu ROSA PLAST są chronione prawem i nie mogą być kopiowane, powielane bądź wykorzystywane w żaden sposób w całości lub części. Loga, grafiki, czy zdjęcia z serwisu www mogą być kopiowane i publikowane na innych stronach wyłącznie za pisemną zgodą Prezesa Zarządu ROSA PLAST Sp. z o.o.