Weze, Oslony, Profile

 1. Węże ciśnieniowe

  Węże ciśnieniowe, wzmocnione włóknem syntetycznym, o średnicach wewnętrznych od 6 do 38 mm. Na zamówienie także w wersji olejoodpornej (paliwa), do propan-butanu. Ciśnienie pracy od 10 do 80 Bar. Temperatury pracy od -20° do +60°C.

 2. Elastyczne węże ssawno-tłoczne

  Elastyczne węże ssawno-tłoczne wzmocnione spiralą z twardego polichlorku winylu. Charakteryzują się dużą elastycznścią i odpornością na większość chemilaliów. Zaletą węża jest nie zmieniająca się elastyczność w niższych temperaturach. Wykorzystywany do transportu ścieków,  szlamów, wody słodkiej i morskiej, pasz, rozpuszczalników chemicznych, nawozów sztucznych i naturalnych, materiałów ściernych, środków ochrony roślin. Zakres średnic: od 19 do 150 mm, temperatury pracy od -10° do +60°C.

 3. Węże i profile silikonowe

  Średnice od 1 do 90 mm, profile do wielkości fi 90 mm. Na życzenie Klienta atest na dopuszczenie do branży spożywczej. Możliwość wyprodukowania produktu w 10 podstawowych kolorach palety RAL.

 4. Rurki i koszulki termokurczliwe

  Szeroki zakres produktów. Koszulki cienko i grubościenne, także dwukolorowe, o różnym stopniu skurczu. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o bezpośredni kontakt: biuro@rosaplast.pl